– JÕULUKINGITUSEKS EESTIMAINE GURMEEMESI –

Jõulud on aeg, mil pidada meeles oma töötajaid ja kõige olulisemaid koostööpartnereid kingitustega, mis on läbi mõeldud ja südamest tulnud. Nordic Honey mesi on ideaalne jõulukingitus nii kodumaistele klientidele kui ka välispartneritele, keda soovite üllatada erilise ja esindusliku Eestimaise kingitusega. Sellel aastal pakume kahte erinevat kinkekomplekti:

KINKEKOMPLEKT NR 1
Sweet & Simple Gift Set

Kinkekomplekt sisaldab 250-grammist mahemett valges kinkekarbis, millele on lisatud puidust meevurr ja kaunis kuldne kinkepael. Meesordi saab valida vastavalt oma soovile meie viie erineva maitse seast.

Hind: €14,90+km / tk
(tellides vähemalt 20tk)

KINKEKOMPLEKT NR 2
Honey Tasting Gift Set

Kinkekomplekt sisaldab kolme 75-grammist mahemett (Creamy Dreamy, Spring Is In The Air, Late Harvest) ja puidust meevurri. Kinkekarp on valmistatud tugevast kartongist ja selle ümber on seotud kaunis kuldne kinkepael.

Hind: €21,90+km / tk
(tellides vähemalt 12tk)

 

 

– Lisa KINKEKOMPLEKTIDELE OMA LOGOGA tervituskaart –

Kinkekomplektidele on võimalik lisada ka oma kujundusega tervituskaardid. Tavaliselt on need mõõdus 10x8cm, aga on võimalik tellida ka erimõõdulisi kaarte. Kaardi esiküljele on võimalik logo printida või kanda see peale kuldse fooliotrükiga. Kaardi tagaküljele võib aga trükkida tervitusteksti või jätta see tühjaks, et saaksite kingisaajale pühendatud tervituse lisada käsitsi.

Hind: €1,50+km / tk
(tellides vähemalt 50tk)

 

 

– Kingituste kohaletoimetamine –

Olenemata sellest, kas teie äripartnerid asuvad Eestis või välismaal, oleme hea meelega abiks ka kingituste kohaletoimetamisel. Palume teil saata vaid oma kingisaajate nimekiri koos aadresside ja telefoninumbritega ning meie hoolitseme selle eest, et kõik kingitused jõuaks õigel ajal sihtkohta. Kohaletoimetamise hinnad sisaldavad saadetiste komplekteerimist, transportkasti, pehmendusmaterjali ja transporti kullerteenusega (Eestis OSC kuller, mujal DHL Express). Ühe saadetise kaal kuni 1 kg.


Eesti-sisene kuller €8+km / pakk
Kuller Soome €10+km / pakk
Kuller mujal EL-is €15+km / pakk
Kuller mujal maailmas €18+km / pakk

 

– Mõned ettevõtted ja organisatsioonid, kellega oleme koostööd teinud–

 
 
capita-mill-1024x576.jpg
matek-logo-en.gif
 
London_vapp_eng_black.jpg
 
Euroopa-Komisjon.jpg
 

– Võta meiega ühendust –

 
Millisest kinkekomplektist olete huvitatud?
Kas soovite kinkekomplektidele lisada ka oma logoga tervituskaardi?