Tutvu meie tootevalikuga

Nordic Honey teeb koostööd väikeste mahemesilatega Eesti looduskaitsealade ümbruses, et pakkuda ehedat ja kõrgkvaliteetset mett. Nende mesilate vahetus läheduses ei asu ühtegi suurt maanteed, tehast ega kemikaalidega väetatud põllumaad. Selline elukeskkond võimaldab mesilastel elada rahus ja harmoonias neid ümbritseva loodusega ning tagab, et meie mesi ei sisalda kemikaale ning on korjatud tervete ja rõõmsate mesilaste poolt.

 
 

Creamy Dreamy

€17.90

Mee pikaajalisel hoolikal segamisel muutuvad miljonid meekristallid oluliselt pisemaks ning tulemuseks on luksuslikult kreemine maius. Pehme maitse ja sametise tekstuuri poolest sobib see mesi ideaalselt krõbeda leiva, ahjusooja õunakoogi või pekaaniapähkli jäätisega. 

Koostis: mahemesi
Kogus: 250g


Spring Is In The Air

€17.90

See on aasta kõige esimene mesi, milles võib selgelt tajuda kevadele omast värskust ja viiteid äsja tärganud vaarika, ristiku ja pärna õitele. Antud mee puhas ja peen maitse on parimana nauditav koos esimeste marjade ja puuviljade, grillitud kitsejuustu või mahedamaitselise valge teega.

Koostis: mahemesi
Kogus: 250g


Late Harvest

€17.90

Põhjamaise suve lõpus on meie loodus oma täielikus hiilguses, mis väljendub ka sellel ajal valminud mee sügavkollases värvuses ja erilises lõhnabuketis. Antud mee tummine maitse loob täiusliku sümbioosi röstitud pardi, laagerdunud juustude ja täidlase Merlot'ga.

Koostis: mahemesi
Kogus: 250g


Nordic Honey_Organic Honey 250g_4. Sweet Cinnamon.jpg

SWEET CINNAMON

€19.90

See on purgitäis tõelist jõuluhõngu ja -maitset, mille valmistamisel on kreemjale meele lisatud kaneeli, kardemoni, nelki ja muskaatpähklit. Tulemuseks on tõeliselt soojendav piparkoogi-maitseline mesi, mis sobib ideaalselt krõbeda ahjusooja saiaga, õuna sisaldavate küpsetistega või täistera kaerahelbepudruga.

Koostis: mahemesi, mahekaneel, mahekardemon, mahemuskaatpähkel, mahenelk
Kogus: 250g


UUS! SMOOTH CACAO

€19.90

Antud mee valmistamisel on kreemine mahemesi segatud mahetoorkakaoga, mille tulemusel valmiv maius on tõeline kiusatus igale magusasõbrale pakkudes kreemiselt shokolaadist maitsenaudingut kui ka kõike kasulikku, mida kakao ja mesi endas sisaldavad. Naudi seda röstsaial või lisa kohvi sisse mochale sarnase maitsenüansi loomiseks.

Koostis: mahemesi, mahekakao
Kogus: 250g


Nordic Honey_Organic Honey 250g_6. A Sting Of Chilli.jpg

A Sting of Chilli

€19.90

See väikestes kogustes käsitsi valmistatud maius on tõeliseks ahvatluseks igale vähegi vürtsika toidu austajale. Tegu on maitsemeega, mille valmista-miseks on kasutatud mahe tsillipipraid, mis annavad meele mõnusalt õhkama paneva järel-maitse. Sobib lisandiks juustuvaagnale, kerge tulisuse andmiseks grillroogadele või ükskõik millisele toidule, mis vajab vürtsikat maitsenüanssi.

Koostis: mahemesi, mahetsilli
Kogus: 250g


Avasta kõik meie erinevad maitsed väikestes 75g purkides

€7.90 / €8.90


– KLIENTIDE LEMMIK –

MEE DEGUSTEERIMISE KINKEKOMPLEKTid

 

HONEY TASTING GIFT SET: NATURAL

€29,90

Kinkekomplekt sisaldab kolme 75-grammist mahemett (Creamy Dreamy, Spring Is In The Air, Late Harvest) ja puidust meevurri. 

HONEY TASTING GIFT SET: INFUSED

€30,90

Kinkekomplekt sisaldab kolme 75-grammist mahemett (Sweet Cinnamon, Smooth Cacao, A Sting of Chilli) ja puidust meevurri. 

 

Lisaks meele

PUIDUST MEEVURR


Edasimüüjad

EESTI

Kaubamaja Toidumaailm – Gonsiori 2, Tallinn

Stockmann – Liivalaia 53, Tallinn

Hää Eesti Asi – Tallinna lennujaam

Hää Eesti Asi – Viru 23/Aia 1, Tallinn

KOHVer – Tallinna lennujaam

Les Petites – Telliskivi 60A, Tallinn

NOP – J. Köleri 1, Tallinn

 

SOOME

Artek Helsinki – Keskuskatu 1, Helsinki

Kettukarkki SHOP – Kullervonkatu 22, Helsinki

Nougat – Bulevardi 11, Helsinki

Summer Garage –  Aleksanterinkatu 11, Helsinki

TRE – Mikonkatu 6, Helsinki

TRE pop-up store – Helsinki Vantaa Airport (close to Gate 36)

SUURBRITANNIA

Selfridges Food Hall – 400 Oxford Street, London

Selfridges Food Hall – The Bullring, Upper Mall East Birmingham

Selfridges Food Hall – The Trafford Centre, Manchester

 

SAKSAMAA

Donaturis – Gustav-Adolf-Str. 21, Chemnitz