Saa tuttavaks Nordic Honey mesinikega

Saa tuttavaks Nordic Honey mesinikega

Juuli lõpus sõitsime külla kahele meie mesinikule – Mehisele ja Harrole. Veetsime nendega toreda päeva, külastasime mesilasperesid ja vaatasime, kuidas Nordic Honey mesi algusest lõpuni valmis toodetakse. Muidugi kasutasime ka võimalust, et mesinikelt igasugu põnevaid küsimusi küsida. Soovime seda kõike ka teiega jagada, et saaksite mahemesinduse ja meie usinate mesilaste kohta rohkem teada!

Grillitud halloumi juustu suupisted mee ja maasikatega

Grillitud halloumi juustu suupisted mee ja maasikatega

Kuna turgudele on ilmunud juba esimesed kodumaised maasikad ja ka jaanipäev pole enam väga kaugel, siis soovime jagada ühte väga mõnusat ja suvist suupistete retsepti. Halloumi on just selline ideaalne juust, mida on vahelduse mõttes väga lihtne igasuguste vorstikeste ja liha kõrval korraks grillilt läbi lasta. Lisaks moodustab selle soolane maitse väga põneva maitsekombinatsiooni koos paari tilga meega.

Tüümian. See nõksuandja.

Tüümian. See nõksuandja.

Mõnede toiduainetega lihtsalt on nii, et need annavad peaaegu igale retseptile selle õige nõksu juurde. Ja tihtipeale ei pea olema tegu üldse kümnetest koostisosadest tehtava kulinaarse meistriteosega, vaid hoopis paarist lihtsast komponendist kokku pandud vahepalaga. Nii läks ka allpool oleva retseptiga. Eelduseks lihtsalt, et külmkapis oleks see ülihea ja mitte kunagi alt vedav tüümian!

Mesi & Trenn

Mesi & Trenn

Teadagi on mesi üks tänuväärt vahend võitlemaks külmetushaiguste või erinevate naha probleemidega, kuid kõrge energiasisalduse tõttu on mesi ka ideaalseks lisandiks trenni tegemisel. Siin on mõned näited, kuidas väike kogus mett võib aidata kaasa parema vormi saavutamisele.