Nordic Honey võitis esimese Eesti ettevõttena kolm Great Taste auhinda

Meil on tõeliselt hea meel teatada, et Nordic Honey on esimese Eesti ettevõttena võitnud Great Taste konkursil kolm auhinda.

Great Taste on üks kuulsamaid ja usaldusväärsemaid gurmeetoodete konkursse maailmas, mida on korraldatud alates 1994. aastast ning mis aitab väikestel firmadel konkureerida suurte toidukettide oma kaubamärgi toodetega. Igal aastal osaleb konkursil üle 10 000 toote sajast erinevast riigist, mida hakkavad pimetestima umbes 500 tippkokka, toidukriitikut, ajakirjanikku jne. Vähem kui 3% toodetest saab 3-tähe auhinna, vähem kui 10% toodetest hinnatakse 2-tähe vääriliseks ning umbes 25% toodetele antakse 1-tähe hinnang. Olenemata tähtede arvust iga Great Taste märk tootel näitab, et eriline maitseelamus on garanteeritud.

Sellel aastal osales Great Taste konkursil 12 772 toodet. Oleme väga uhked, et sellises konkurentsis eristusid kolm meie toodet ning ühtlasi olime esimene Eesti ettevõte, mis on Great Taste auhinna võitnud. Tahan südamest tänada meie mesinikke, kes on tõeliselt pühendunud oma tööle ning loovad mesilastele just sellised elutingimused, mis võimaldavad niivõrd erilist mett toota.
— Nordic Honey asutaja ja tegevjuht Kadri Rytkönen
 

Great Taste 2019 auhinna võitsid järgmised kolm Nordic Honey toodet:

1. Late Harvest mesi võitis 2-tähe auhinna ja kohtunikud hindasid selle ülimalt maitsvaks. Kohtunike tagasiside põhjal on “see mesi ilusa kuldse tooniga, lõhnab nagu põld hilissuvel ning on maitselt täiuslik – tunda on õrnu tsitruselisi ja lillelisi noote ning karamelliselt magusat maitset.” 


2. Spring Is In The Air mesi võitis 1-tähe auhinna, millega hinnati see eriliseks maitseelamuseks. Kohtunike sõnul “on antud mesi ebatavaline ja väga huvitav - tunda on mee õrna aroomi ning tugevat lillelist maitset”. 


3. 1-tähe auhinna võitis ka tšilliga maitsestatud maitsemesi “A Sting Of Chilli”, mis kohtunike kohaselt “on kena kuldse tooniga, mõnusalt voolav ning mee magusus vastandub meeldivalt puuviljase ja vürtsika tšilliga.” Samuti lisati, et “tšillimesi on põnev toode, millel on palju kasutusvõimalusi suurepärasteks maitseelamusteks”.


Nordic Honey teeb koostööd väikeste mahemesilatega Eesti looduskaitsealade ümbruses, et pakkuda ehedat ja kõrgkvaliteetset mett. Külasta meie veebipoodi, kui soovid maitsta maailma parimat mahemett!


SOOVIKSID OLLA PIDEVALT KURSIS MEIE TEGEMISTE JA MAITSVATE RETSEPTIKATSETUSTEGA? Selleks liitu meie uudiskirjaga või jälgi meid Facebookis, Instagramis, Twitteris või Pinterestis.